Κυκλοφόρησε ο έκτος τόμος της σειράς Λόγων Απάνθισμα, του Αρχιμ. Θεοφίλου Ζησοπούλου, με κηρύγματα που απομαγνητοφωνήθηκαν κατά των περίοδο των Χαιρετισμών. Η εκτύπωση είναι τρίχρωμη σε χαρτί sammua cream των 100 γρ. Είναι πολύ ευανάγνωστο το κείμενο, καθώς χρησιμοποιήθηκε η γραμματοσειρά Temporal 13 στιγμών. Πρόκειται για μία σκληρόδετη έκδοση, με πλαστική επένδυση και χρυσοτυπία. Η εκτύπωση της κουβερτούρας έγινε σε χαρτί Stucco Acquerello των 160 γραμμαρίων, με mat πλαστικοποίηση και ανάγλυφο πάτημα στον τίτλο.
![theotokodromio4](https://melissaprint.com/wp-content/uploads/2018/02/Theotokodromio4-e1529956422592.jpg)
![theotokodromio3](https://melissaprint.com/wp-content/uploads/2018/02/Theotokodromio3-e1529956463195.jpg)
![theotokodromio2](https://melissaprint.com/wp-content/uploads/2018/02/Theotokodromio2-e1529956405486.jpg)