![01-kallinikos-e1529957929672](https://melissaprint.com/wp-content/uploads/2023/12/01-KALLINIKOS-e1529957929672-768x512.jpg)
![02-kallinikos-e1529957943403](https://melissaprint.com/wp-content/uploads/2023/12/02-KALLINIKOS-e1529957943403-768x512.jpg)
![03-kallinikos-e1529957917567](https://melissaprint.com/wp-content/uploads/2023/12/03-KALLINIKOS-e1529957917567-768x512.jpg)
![04-kallinikos-e1529957958712](https://melissaprint.com/wp-content/uploads/2023/12/04-KALLINIKOS-e1529957958712-768x512.jpg)
![05-kallinikos-e1529957983733](https://melissaprint.com/wp-content/uploads/2023/12/05-KALLINIKOS-e1529957983733-768x512.jpg)
Previous image
Next image
Η Έκδοση της Ι.Μ. Αγίας Τριάδος Σπαρμού Ολύμπου «Καλλίνικος Ολυμπιώτης Πατριάρχης Αλεξανδρείας (1800-1889)», έχει σχήμα 20Χ28 εκ. και το δέσιμο έχει γίνει με σκληρό εξώφυλλο. Ξεχωριστό είναι το πλαστικό που χρησιμοποιήθηκε για την βιβλιοδεσία, που του δίνει τη λάμψη του ασημιού. Η θερμοτυπία των χαρακτήρων έχει γίνει με μπλε χρώματος foil. Στα εσώφυλλα έχει τυπωθεί η φωτογραφία του Πατριάρχη Καλλινίκου σαν γκραβούρα και η εκτύπωση έχει γίνει σε χαρτί βέλβετ των 130 γραμμαρίων. Στην κουβερτούρα που περιτυλίγει το βιβλίο έχει γίνει τετράχρωμη εκτύπωση με gloss πλαστικοποίηση και ασημοτυπία.
[real3dflipbook id='2']